Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serwinka - znachorka z Tarła spod Lublina

Utworzony przez ~olka~, 6 maja 2010 r. o 15:01
adam napisał:
a czy pomoże na zbierający się płyn w kolanie?
tak - rozmawialam z facetem po artroskopii kolana ktoremu raz sciagali wode z kolana i do niej pojechal - pomogla - dala oklady, antybiotyk, i juz mu nie sciagali wody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na kości Serwinka jest najlepsza, a na inne choroby jest taki doktor akademicki /wewnętrzny i pediatra II stopnia dr Kubat Zdzisław. Jest dość znany w Polsce. Pomaga na różne choroby wg medycyny nieuleczalne tj. stwardnienie rozsiane, hemoroidy, haluksy, cukrzyca itd.... kontakt: bozena550@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Czy ktoś wie, Serwinka pomaga także przy urazach kregosłupa??????????? Poprosze szybką odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Mam pytanie czy Serwinka nadal przyjmuje? i jeśli tak to jaki jest kontakt do niej, czy trzeba się umawiać na wizytę czy można po prostu pojechać w godzinach gdy przyjmuje, z góry dziękuję za odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tel.22 8396055 rejestracja wt i pt 16-18 lub w bardzo pilnych przypadkach próbuj rano koło 9,00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuba napisał:
tel.22 8396055 rejestracja wt i pt 16-18 lub w bardzo pilnych przypadkach próbuj rano koło 9,00
Ona jest genialna - wyleczyła mi 5-letnie dziecko, kiedy inni lekarze powiedzieli, ze nie ma ratunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ona wyleczy by chorą kobietę na cukrzyce z ranami które same się jej robią czy on a by potrafiła ???? proszę o szybko odpowiedz jak możecie będę wdzięczny ;p
Ostatnio edytowany 22 lipca 2011 r. o 10:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak jestem po operacji kregosłupa i do kaca mi nie zrobili tylko 70% to by cos pomogła czy po operacji by nie ruszała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w niedzielę jadę do Serwinki aż z Koszalina.Mam nadzieję że pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam woreczek żółciowy do usunięcia i trochę się boję .Nie wiecie czy ona pomaga na takie dolegliwości ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam problem z kolanem a dokładnie ortopeda stwierdził uszkodzenie więzadła pobocznego piszczelowego. Czy miał ktoś z was podobny uraz? I był u tej pani ? proszę o szybką odpowiedż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedź proszę, na pewno Ci pomoże, jestem przekonana. Jest rewelacyjna. Byłam w poniedziałek. Trasa 1300 km w dwie strony w 2 dni, i noc z niedzieli na poniedziałek pod domem serwinki, żeby być wcześnie, a potem w drogę. Było około 50- 60 osób, ja już odjeżdżałam o godz 12. Jak możesz to ruszaj w drogę. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy Serwinka pomoże na wrastające paznokcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam w 100% znam serwinkę i jej córkę od wielu lat! pomogła mi wiele razy przy złamaniach , skręceniach itp. Mojej bratowej pomogła przy problemach z kręgosłupem a męża uchroniła przed operacją . teraz odwiedzam ją z dziećmi tak profilaktycznie sprawdza im nóżki . Super babki, zawsze uśmiechniete !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ona jeszcze żyje? Bo słyszałem, że nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam takie pytanie, co można dać w zapłatę. Medykamenty, moze sie przydadzą, ale może też wiejskim zwyczajem żywnośc, hmm? wybieram sie do niej po tym, jak słup zmiażdzył mi stope, mam nadzieje, ze ona nie rozłoży rąk, jak niektórzy lekarze, którzy biora pensje, na którą nie zarobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, naprawde polecam tą serwinke ostatnio jak u niej byłam w tamtym roku z popękaną kostką w ręce którą miałam straszną aż sama serwinka się przestraszyła i to obie mi nadciągały z 15 min a i tak z tego mało wyszło ale jest o wiele wiele lepiej niż było wszystkie kości w ręce mi chodziły jak mi nastawiała naprawde polecam zna się na rzeczy. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł J napisał:
Potwierdzam jej umiejętności. Od kilku lat czekałem kiedy w końcu ktos coś napisze w necie o niej ! Ustawia kości jak nikt. Nie znam nawet z opowieści nikogo podobnego!!
POLECAM PANIE Z TARŁA SA LEPSZE W LECZENIU OD PRAWIE WIĘKSZOŚCI lekarzy,wszyscy początkujący ortopedzi i chirurdzy powinni jeżdzic do tych PAŃ na praktyki i staż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam czy ktoś się orientuje ,jak długo robi się okłady z kapusty na kolano?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...